Отзывы о компании Интернет-магазин женской обуви https://4shoes.net/
Тетяна Г.
Отлично
Дуже красиві, зручні та неймовірно м'якенькі мокасини. Дуже дякую Вам, що встигла урвати свій розмір👌🤟
Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Ганна Г.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Сергій С.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Блажко Ж.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Светлана Ч.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Тетяна Ш.
Отлично
Замовляла взуття в цьому інтернет-магазині — залишилася дуже задоволена! Великий вибір моделей, швидка доставка та приємне обслуговування. Якість перевершила очікування. Пішла замовляти ще.
Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Каріна С.
Отлично
Сподобались босоніжки, все як в описі. Розмір підійшов ідеально. Дуже зручні, навіть не очікувала, що так буде зручно. Правда ще не ходила по вулиці, бо холодна пора...але на нозі зручно сидять. Надіюсь будуть довго носитись. Відправили швидко і навіть з безкоштовною доставкою (попала на таку акцію, був приємний бонус).
Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Яна С.
Отлично
Продавець дуже відгукливий та уважний, швидко відповів та вирішив всі мої запитання, а в мене їх було достатньо) Черевички просто чудові : якісні, шкіра приємна на дотик, зручні у носці.
Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Олександра Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
оксана п.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Дуже красиві, зручні та неймовірно м'якенькі мокасини. Дуже дякую Вам, що встигла урвати свій розмір👌🤟
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Замовляла взуття в цьому інтернет-магазині — залишилася дуже задоволена! Великий вибір моделей, швидка доставка та приємне обслуговування. Якість перевершила очікування. Пішла замовляти ще.
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Сподобались босоніжки, все як в описі. Розмір підійшов ідеально. Дуже зручні, навіть не очікувала, що так буде зручно. Правда ще не ходила по вулиці, бо холодна пора...але на нозі зручно сидять. Надіюсь будуть довго носитись. Відправили швидко і навіть з безкоштовною доставкою (попала на таку акцію, був приємний бонус).
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Продавець дуже відгукливий та уважний, швидко відповів та вирішив всі мої запитання, а в мене їх було достатньо)
Черевички просто чудові : якісні, шкіра приємна на дотик, зручні у носці.
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛