Отзывы о компании Интернет-магазин женской обуви https://4shoes.net/
Віра В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Класні чоботи, ідеально підійшли. Теплі для зими в Києві. Д Я К У Ю!!!!!
Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Яна С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Раді що вам все підійшло. Носіть у задоволення. Дякуємо, що обираєте 4shoes Чекаємо на тебе за новою колекцією
Ирина М.
Отлично
Ботинки класные
Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Людмила Я.
Отлично
Купила череики Battine B454 р.39.На стопу 25.3 можна брати р 38.Довелося вставити устілку.Але з нею - краще.Розраховані на широку ступню.Обслуговування швидке і професійне.Рекомендую.
Комментарий продавца
Раді що вам все підійшло. Носіть у задоволення. Дякуємо, що обираєте 4shoes Чекаємо на тебе за новою колекцією
Анжела Ш.
Отлично
Це вже четверта пара взуття з цього сайту. Якісне, зуручне. Доставка вчасна.
Комментарий продавца
Раді що вам все підійшло. Носіть у задоволення. Дякуємо, що обираєте 4shoes Чекаємо на тебе за новою колекцією
Оксана П.
Отлично
Красиві чобітки, якісна шкіра, але треба брати на розмір менші
Комментарий продавца
Раді що вам все підійшло. Носіть у задоволення. Дякуємо, що обираєте 4shoes Чекаємо на тебе за новою колекцією
олександр Ю.
Отлично
Модель дуже зручна для повсякденного життя. Розмірна сітка співпадає з розміром кросівок. Дякую за допомогу в підборі - кросівки дійсно дуже зручні і м'які
Комментарий продавца
Раді що вам все підійшло. Носіть у задоволення. Дякуємо, що обираєте 4shoes Чекаємо на тебе за новою колекцією
Шепеленко К.
Отлично
Комментарий продавца
Раді що вам все підійшло. Носіть у задоволення. Дякуємо, що обираєте 4shoes Чекаємо на тебе за новою колекцією
Оксана К.
Отлично
Комментарий продавца
Раді що вам все підійшло. Носіть у задоволення. Дякуємо, що обираєте 4shoes Чекаємо на тебе за новою колекцією
Зинченко Л.
Отлично
Комментарий продавца
Раді що вам все підійшло. Носіть у задоволення. Дякуємо, що обираєте 4shoes Чекаємо на тебе за новою колекцією
Класні чоботи, ідеально підійшли. Теплі для зими в Києві.
Д Я К У Ю!!!!!
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Раді що вам все підійшло.
Носіть у задоволення.
Дякуємо, що обираєте 4shoes
Чекаємо на тебе за новою колекцією
Ботинки класные
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Купила череики Battine B454 р.39.На стопу 25.3 можна брати р 38.Довелося вставити устілку.Але з нею - краще.Розраховані на широку ступню.Обслуговування швидке і професійне.Рекомендую.
Раді що вам все підійшло.
Носіть у задоволення.
Дякуємо, що обираєте 4shoes
Чекаємо на тебе за новою колекцією
Це вже четверта пара взуття з цього сайту. Якісне, зуручне. Доставка вчасна.
Раді що вам все підійшло.
Носіть у задоволення.
Дякуємо, що обираєте 4shoes
Чекаємо на тебе за новою колекцією
Красиві чобітки, якісна шкіра, але треба брати на розмір менші
Раді що вам все підійшло.
Носіть у задоволення.
Дякуємо, що обираєте 4shoes
Чекаємо на тебе за новою колекцією
Модель дуже зручна для повсякденного життя. Розмірна сітка співпадає з розміром кросівок. Дякую за допомогу в підборі - кросівки дійсно дуже зручні і м'які
Раді що вам все підійшло.
Носіть у задоволення.
Дякуємо, що обираєте 4shoes
Чекаємо на тебе за новою колекцією
Раді що вам все підійшло.
Носіть у задоволення.
Дякуємо, що обираєте 4shoes
Чекаємо на тебе за новою колекцією
Раді що вам все підійшло.
Носіть у задоволення.
Дякуємо, що обираєте 4shoes
Чекаємо на тебе за новою колекцією
Раді що вам все підійшло.
Носіть у задоволення.
Дякуємо, що обираєте 4shoes
Чекаємо на тебе за новою колекцією