Відгуки про компанію Інтернет-магазин жіночого взуття https://4shoes.net/
Тетяна Г.
Відмінно
Дуже красиві, зручні та неймовірно м'якенькі мокасини. Дуже дякую Вам, що встигла урвати свій розмір👌🤟
Коментар продавця
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Ганна Г.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Сергій С.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Блажко Ж.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Светлана Ч.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Тетяна Ш.
Відмінно
Замовляла взуття в цьому інтернет-магазині — залишилася дуже задоволена! Великий вибір моделей, швидка доставка та приємне обслуговування. Якість перевершила очікування. Пішла замовляти ще.
Коментар продавця
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Каріна С.
Відмінно
Сподобались босоніжки, все як в описі. Розмір підійшов ідеально. Дуже зручні, навіть не очікувала, що так буде зручно. Правда ще не ходила по вулиці, бо холодна пора...але на нозі зручно сидять. Надіюсь будуть довго носитись. Відправили швидко і навіть з безкоштовною доставкою (попала на таку акцію, був приємний бонус).
Коментар продавця
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Яна С.
Відмінно
Продавець дуже відгукливий та уважний, швидко відповів та вирішив всі мої запитання, а в мене їх було достатньо) Черевички просто чудові : якісні, шкіра приємна на дотик, зручні у носці.
Коментар продавця
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Олександра Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
оксана п.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Дуже красиві, зручні та неймовірно м'якенькі мокасини. Дуже дякую Вам, що встигла урвати свій розмір👌🤟
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Замовляла взуття в цьому інтернет-магазині — залишилася дуже задоволена! Великий вибір моделей, швидка доставка та приємне обслуговування. Якість перевершила очікування. Пішла замовляти ще.
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Сподобались босоніжки, все як в описі. Розмір підійшов ідеально. Дуже зручні, навіть не очікувала, що так буде зручно. Правда ще не ходила по вулиці, бо холодна пора...але на нозі зручно сидять. Надіюсь будуть довго носитись. Відправили швидко і навіть з безкоштовною доставкою (попала на таку акцію, був приємний бонус).
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Продавець дуже відгукливий та уважний, швидко відповів та вирішив всі мої запитання, а в мене їх було достатньо)
Черевички просто чудові : якісні, шкіра приємна на дотик, зручні у носці.
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛