Відгуки про компанію Інтернет-магазин жіночого взуття https://4shoes.net/
Віра В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Класні чоботи, ідеально підійшли. Теплі для зими в Києві. Д Я К У Ю!!!!!
Коментар продавця
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Яна С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Раді що вам все підійшло. Носіть у задоволення. Дякуємо, що обираєте 4shoes Чекаємо на тебе за новою колекцією
Ирина М.
Відмінно
Ботинки класные
Коментар продавця
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Людмила Я.
Відмінно
Купила череики Battine B454 р.39.На стопу 25.3 можна брати р 38.Довелося вставити устілку.Але з нею - краще.Розраховані на широку ступню.Обслуговування швидке і професійне.Рекомендую.
Коментар продавця
Раді що вам все підійшло. Носіть у задоволення. Дякуємо, що обираєте 4shoes Чекаємо на тебе за новою колекцією
Анжела Ш.
Відмінно
Це вже четверта пара взуття з цього сайту. Якісне, зуручне. Доставка вчасна.
Коментар продавця
Раді що вам все підійшло. Носіть у задоволення. Дякуємо, що обираєте 4shoes Чекаємо на тебе за новою колекцією
Оксана П.
Відмінно
Красиві чобітки, якісна шкіра, але треба брати на розмір менші
Коментар продавця
Раді що вам все підійшло. Носіть у задоволення. Дякуємо, що обираєте 4shoes Чекаємо на тебе за новою колекцією
олександр Ю.
Відмінно
Модель дуже зручна для повсякденного життя. Розмірна сітка співпадає з розміром кросівок. Дякую за допомогу в підборі - кросівки дійсно дуже зручні і м'які
Коментар продавця
Раді що вам все підійшло. Носіть у задоволення. Дякуємо, що обираєте 4shoes Чекаємо на тебе за новою колекцією
Шепеленко К.
Відмінно
Коментар продавця
Раді що вам все підійшло. Носіть у задоволення. Дякуємо, що обираєте 4shoes Чекаємо на тебе за новою колекцією
Оксана К.
Відмінно
Коментар продавця
Раді що вам все підійшло. Носіть у задоволення. Дякуємо, що обираєте 4shoes Чекаємо на тебе за новою колекцією
Зинченко Л.
Відмінно
Коментар продавця
Раді що вам все підійшло. Носіть у задоволення. Дякуємо, що обираєте 4shoes Чекаємо на тебе за новою колекцією
Класні чоботи, ідеально підійшли. Теплі для зими в Києві.
Д Я К У Ю!!!!!
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Раді що вам все підійшло.
Носіть у задоволення.
Дякуємо, що обираєте 4shoes
Чекаємо на тебе за новою колекцією
Ботинки класные
Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Будемо раді бачити вас знову 💛
Купила череики Battine B454 р.39.На стопу 25.3 можна брати р 38.Довелося вставити устілку.Але з нею - краще.Розраховані на широку ступню.Обслуговування швидке і професійне.Рекомендую.
Раді що вам все підійшло.
Носіть у задоволення.
Дякуємо, що обираєте 4shoes
Чекаємо на тебе за новою колекцією
Це вже четверта пара взуття з цього сайту. Якісне, зуручне. Доставка вчасна.
Раді що вам все підійшло.
Носіть у задоволення.
Дякуємо, що обираєте 4shoes
Чекаємо на тебе за новою колекцією
Красиві чобітки, якісна шкіра, але треба брати на розмір менші
Раді що вам все підійшло.
Носіть у задоволення.
Дякуємо, що обираєте 4shoes
Чекаємо на тебе за новою колекцією
Модель дуже зручна для повсякденного життя. Розмірна сітка співпадає з розміром кросівок. Дякую за допомогу в підборі - кросівки дійсно дуже зручні і м'які
Раді що вам все підійшло.
Носіть у задоволення.
Дякуємо, що обираєте 4shoes
Чекаємо на тебе за новою колекцією
Раді що вам все підійшло.
Носіть у задоволення.
Дякуємо, що обираєте 4shoes
Чекаємо на тебе за новою колекцією
Раді що вам все підійшло.
Носіть у задоволення.
Дякуємо, що обираєте 4shoes
Чекаємо на тебе за новою колекцією
Раді що вам все підійшло.
Носіть у задоволення.
Дякуємо, що обираєте 4shoes
Чекаємо на тебе за новою колекцією