Отзывы о компании Интернет-магазин женской обуви https://4shoes.net/
Анастасія К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Раді що вам все підійшло. Взувайте у задоволення. Чекаємо нових замовлень. Дякуємо, що обираєте 4shoes.net
Марина К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Раді що вам все підійшло. Взувайте у задоволення. Чекаємо нових замовлень. Дякуємо, що обираєте 4shoes.net
Елена Л.
Хорошо
Понравились ботинки. Сапоги очень красивые, но на очень худенькую и узкую в ступне ножку, не всем могут подойти.
Комментарий продавца
Раді що вам все підійшло. Носіть у задоволення. Чекаємо за новою колекцією. Дякуємо, що обираєте 4shoes Чекаємо на тебе за новою колекцією.
Елена Л.
Отлично
Спасибо за быструю отправку. Всё подошло мне по ноге. Босоножки на узкую ножку и с коротким ремешком у застёжки. Но застегнуть я их смогла. Туфли очень комфортные и мягкие. Покупкой я довольна.
Комментарий продавца
Раді що вам все підійшло. Носіть у задоволення. Чекаємо за новою колекцією. Дякуємо, що обираєте 4shoes Чекаємо на тебе за новою колекцією.
Наталья Е.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Балетки супер, мою немаленьку ніжку зробили тендітною та мініатюрною, просто надихають ходити, легкість неймовірна, невагомі, шкіра мягенька, ЯКІСТЬ 💯. РЕКОМЕНДУЮ
Комментарий продавца
Раді що вам все підійшло. Взувайте у задоволення. Чекаємо нових замовлень. Дякуємо, що обираєте 4shoes.net
Анастасія Г.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
До обробки замовлення і доставки питань нема,але босоніжки жахливі. Матеріал і поруч не стояв зі шкірою, за годину носіння всередині почали розклеюватися, понатирали ноги неохайними стиками.
Комментарий продавца
Добрий вечір. Як що у вас сталися якісь проблеми з взуттям, ми можете надіслати фото, або саме взуття. Незважаючи на те, що це взуття зі знижкою, і на нього не діють гарантійні терміни, ми все одно вирішуємо питання, та даємо можливість обрати іншу модель та перераховуємо замовлення. Перепрошуємо за незручність яка з вами сталася. Ми завтра працюємо з 9.00 ранку. Чекаємо фото, та зробимо усе, щоб швидко вирішити вашу проблему. Дякую за розуміння.
Оксана П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
очень классные. мягкие. но мне к сожалению не подошли. по полноте
Комментарий продавца
Раді що вам все підійшло. Взувайте у задоволення. Чекаємо нових замовлень. Дякуємо, що обираєте 4shoes.net
Третьяков С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня. Раді що вам все підійшло. Чекаємо нових замовлень. Дякуємо, що обираєте 4shoes.net
Наталія Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Швидко зв'язались, допомогли з вибором розміру, швидко відправили. Задоволена всім 🥰
Комментарий продавца
Доброго дня. Раді що вам все підійшло. Чекаємо нових замовлень. Дякуємо, що обираєте 4shoes.net
Ірина Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня. Раді що вам все підійшло. Чекаємо нових замовлень. Дякуємо, що обираєте 4shoes.net
Раді що вам все підійшло.
Взувайте у задоволення.
Чекаємо нових замовлень.
Дякуємо, що обираєте 4shoes.net
Раді що вам все підійшло.
Взувайте у задоволення.
Чекаємо нових замовлень.
Дякуємо, що обираєте 4shoes.net
Понравились ботинки. Сапоги очень красивые, но на очень худенькую и узкую в ступне ножку, не всем могут подойти.
Раді що вам все підійшло.
Носіть у задоволення.
Чекаємо за новою колекцією.
Дякуємо, що обираєте 4shoes
Чекаємо на тебе за новою колекцією.
Спасибо за быструю отправку. Всё подошло мне по ноге. Босоножки на узкую ножку и с коротким ремешком у застёжки. Но застегнуть я их смогла. Туфли очень комфортные и мягкие. Покупкой я довольна.
Раді що вам все підійшло.
Носіть у задоволення.
Чекаємо за новою колекцією.
Дякуємо, що обираєте 4shoes
Чекаємо на тебе за новою колекцією.
Балетки супер, мою немаленьку ніжку зробили тендітною та мініатюрною,
просто надихають ходити,
легкість неймовірна,
невагомі,
шкіра мягенька,
ЯКІСТЬ 💯.
РЕКОМЕНДУЮ
Раді що вам все підійшло.
Взувайте у задоволення.
Чекаємо нових замовлень.
Дякуємо, що обираєте 4shoes.net
До обробки замовлення і доставки питань нема,але босоніжки жахливі. Матеріал і поруч не стояв зі шкірою, за годину носіння всередині почали розклеюватися, понатирали ноги неохайними стиками.
Добрий вечір.
Як що у вас сталися якісь проблеми з взуттям, ми можете надіслати фото, або саме взуття.
Незважаючи на те, що це взуття зі знижкою, і на нього не діють гарантійні терміни, ми все одно вирішуємо питання, та даємо можливість обрати іншу модель та перераховуємо замовлення.
Перепрошуємо за незручність яка з вами сталася.
Ми завтра працюємо з 9.00 ранку.
Чекаємо фото, та зробимо усе, щоб швидко вирішити вашу проблему.
Дякую за розуміння.
очень классные. мягкие. но мне к сожалению не подошли. по полноте
Раді що вам все підійшло.
Взувайте у задоволення.
Чекаємо нових замовлень.
Дякуємо, що обираєте 4shoes.net
Доброго дня.
Раді що вам все підійшло.
Чекаємо нових замовлень.
Дякуємо, що обираєте 4shoes.net
Швидко зв'язались, допомогли з вибором розміру, швидко відправили.
Задоволена всім 🥰
Доброго дня.
Раді що вам все підійшло.
Чекаємо нових замовлень.
Дякуємо, що обираєте 4shoes.net
Доброго дня.
Раді що вам все підійшло.
Чекаємо нових замовлень.
Дякуємо, що обираєте 4shoes.net