Отзывы о компании Интернет-магазин женской обуви https://4shoes.net/
Ольга С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Прийшло замовлення,все о.к. Розмір підійшов.Дякую.
Комментарий продавца
Щиро дякуємо за відгук! Завжди раді, коли наші клієнти задоволені своїм замовленням. З повагою, Ваші 4shoes.net
Любов Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Щиро дякуємо за відгук! Завжди раді, коли наші клієнти задоволені своїм замовленням. З повагою, Ваші 4shoes.net
Юрий П.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Запросили за товар передопату, потім замовлення скасували
Комментарий продавца
Скажіть будь ласка як що ви одна родина навіщо ви створюєте окремі замовлення. Ми Вашій жінці все швидко відправили, чесно працюємо, а ви нам такі речі пишете. Але з вами ваша совість. Ми за свою роботу спокійні, та головне що замовник отримав взуття. Буде справедливо якщо ви напишете чемний і справедливий відгук, а не той що залишили. Для нас якість роботи це принципово, і ми нікого не обманювали. Замовлень багато, і у них у всіх різний номер і різні отримувачі, і ми не одразу можемо помітити що ваші замовлення по суті це було одне замовлення. Краще так не вводити в оману магазин, бо це все зайве витрачений час, за який ми можемо швидше обробляти замовлення.
Наталія Л.
Отлично
В мене нажаль саме зараз змінилися плани на гроші... тому я скасувала замовлення на куртки... Але я вже купляла у цього продавця товар, залишилась дуже задоволена всім- умовами, ціною, якістью. .. Тому впевнена в них на всі 100%. Мое бажання співпрацювати саме з ними , купляти в них товар залишилось , я в них впевнена, продавець швидко зв'язуеться з Вами , детально перепрошуе Ваші бажання і чітко і чесно,.. Обслуговуе Вас...
Комментарий продавца
Добрий вечір. Дякуємо за теплі слова. Ми дійсно з повагою відносимося до наших покупців, да душе радіємо, коли наші покупці у захваті та задоволені від покупок. З грошима, не розчаровуйтесь. На скільки ми зможемо, то зробимо якусь знижку. Зараз тяжкі часи для всієї країни, тому тримаймося разом, та допомагаємо один одному. З повагою 4shoes.net
Людмила Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Щиро дякуємо за відгук! Завжди раді, коли наші клієнти задоволені своїм замовленням. З повагою, Ваші 4shoes.net
Олена М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Щиро дякуємо за відгук! Завжди раді, коли наші клієнти задоволені своїм замовленням. З повагою, Ваші 4shoes.net
Ирина Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Щиро дякуємо за відгук! Завжди раді, коли наші клієнти задоволені своїм замовленням. З повагою, Ваші 4shoes.net
Юля Є.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
сапоги супер, продавец вежливый, добросовестный и приятный.всем рекомендую 🥰🥰🥰
Комментарий продавца
Щиро дякуємо за відгук! Завжди раді, коли наші клієнти задоволені своїм замовленням. З повагою, Ваші 4shoes.net
Марина Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Щиро дякуємо за відгук! Завжди раді, коли наші клієнти задоволені своїм замовленням. З повагою, Ваші 4shoes.net
Катерина Є.
Отлично
Все дуже швидко. Відповіли на купу додаткових питань. Допомогли обрати правильний розмір. Пуховичок якісний, легкий, Сподіваюся що і тёплый буде. Дуже дякую.
Комментарий продавца
Доброго дня. Раді що вам все підійшло. Чекаємо нових замовлень. Дякуємо, що обираєте 4shoes.net
Прийшло замовлення,все о.к. Розмір підійшов.Дякую.
Щиро дякуємо за відгук! Завжди раді, коли наші клієнти задоволені своїм замовленням. З повагою, Ваші 4shoes.net
Щиро дякуємо за відгук! Завжди раді, коли наші клієнти задоволені своїм замовленням. З повагою, Ваші 4shoes.net
Запросили за товар передопату, потім замовлення скасували
Скажіть будь ласка як що ви одна родина навіщо ви створюєте окремі замовлення.
Ми Вашій жінці все швидко відправили, чесно працюємо, а ви нам такі речі пишете.
Але з вами ваша совість.
Ми за свою роботу спокійні, та головне що замовник отримав взуття.
Буде справедливо якщо ви напишете чемний і справедливий відгук, а не той що залишили.
Для нас якість роботи це принципово, і ми нікого не обманювали.
Замовлень багато, і у них у всіх різний номер і різні отримувачі, і ми не одразу можемо помітити що ваші замовлення по суті це було одне замовлення.
Краще так не вводити в оману магазин, бо це все зайве витрачений час, за який ми можемо швидше обробляти замовлення.
В мене нажаль саме зараз змінилися плани на гроші... тому я скасувала замовлення на куртки... Але я вже купляла у цього продавця товар, залишилась дуже задоволена всім- умовами, ціною, якістью. .. Тому впевнена в них на всі 100%. Мое бажання співпрацювати саме з ними , купляти в них товар залишилось , я в них впевнена, продавець швидко зв'язуеться з Вами , детально перепрошуе Ваші бажання і чітко і чесно,.. Обслуговуе Вас...
Добрий вечір.
Дякуємо за теплі слова.
Ми дійсно з повагою відносимося до наших покупців, да душе радіємо, коли наші покупці у захваті та задоволені від покупок.
З грошима, не розчаровуйтесь.
На скільки ми зможемо, то зробимо якусь знижку.
Зараз тяжкі часи для всієї країни, тому тримаймося разом, та допомагаємо один одному.
З повагою 4shoes.net
Щиро дякуємо за відгук! Завжди раді, коли наші клієнти задоволені своїм замовленням. З повагою, Ваші 4shoes.net
Щиро дякуємо за відгук! Завжди раді, коли наші клієнти задоволені своїм замовленням. З повагою, Ваші 4shoes.net
Щиро дякуємо за відгук! Завжди раді, коли наші клієнти задоволені своїм замовленням. З повагою, Ваші 4shoes.net
сапоги супер, продавец вежливый, добросовестный и приятный.всем рекомендую 🥰🥰🥰
Щиро дякуємо за відгук! Завжди раді, коли наші клієнти задоволені своїм замовленням. З повагою, Ваші 4shoes.net
Щиро дякуємо за відгук! Завжди раді, коли наші клієнти задоволені своїм замовленням. З повагою, Ваші 4shoes.net
Все дуже швидко.
Відповіли на купу додаткових питань. Допомогли обрати правильний розмір.
Пуховичок якісний, легкий, Сподіваюся що і тёплый буде.
Дуже дякую.
Доброго дня.
Раді що вам все підійшло.
Чекаємо нових замовлень.
Дякуємо, що обираєте 4shoes.net