Отзывы о компании Интернет-магазин женской обуви https://4shoes.net/
Зоя М.
Отлично
Комментарий продавца
Щиро дякуємо за відгук! Завжди раді, коли наші клієнти задоволені своїм замовленням. З повагою, Ваші 4shoes.net
Світлана Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Щиро дякуємо за відгук! Завжди раді, коли наші клієнти задоволені своїм замовленням. З повагою, Ваші 4shoes.net
Ольга К.
Отлично
Дуже задоволена товаром і обслуговуванням. Рекомендую.
Комментарий продавца
Щиро дякуємо за відгук! Завжди раді, коли наші клієнти задоволені своїм замовленням. З повагою, Ваші 4shoes.net
Татьяна Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Спасибо большое! Босоножки отличные! С Вами очень приятно делать покупки!!! Рекомендую!
Комментарий продавца
Щиро дякуємо за відгук! Завжди раді, коли наші клієнти задоволені своїм замовленням. З повагою, Ваші 4shoes.net
Світлана С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Незважаючи на те, що замовлення робила, майже, опівночі, зі мною одразу ж зв'язалися і відповіли на всі мої запитання (значить, цінують клієнтів😊). Замовлення відправили вже після сходу сонця ☀️. Товар належної якості. Доставку мені подарували 😍, за що окреме спасибі! Продавця однозначно рекомендую до співпраці.
Комментарий продавца
Щиро дякуємо за відгук! Завжди раді, коли наші клієнти задоволені своїм замовленням. З повагою, Ваші 4shoes.net
Катерина Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Приємне спілкування,швидко відправили і доставили,балетки просто супер.Дуже дякую🇺🇦
Комментарий продавца
Щиро дякуємо за відгук! Завжди раді, коли наші клієнти задоволені своїм замовленням. З повагою, Ваші 4shoes.net
Наталія Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
все отлично..., лаконично, качественно , приятно. Спасибо.
Комментарий продавца
Щиро дякуємо за відгук! Завжди раді, коли наші клієнти задоволені своїм замовленням. З повагою, Ваші 4shoes.net
Татьяна М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Добрий день! Замовляла біленькі мокасини 40 розміру. Підійшли на стопу 26см ідеально. Виглядають гарно. Ціна дорогувато, але на мій розмір важко піймати щось дешевше. Це вже третє моє замовлення. Магазин рекомендую.Дякую менеджермам за роботу!
Комментарий продавца
Щиро дякуємо за відгук! Завжди раді, коли наші клієнти задоволені своїм замовленням. З повагою, Ваші 4shoes.net
Покупатель
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Быстро связались, быстро отправили, качество товара отличное. Спасибо!
Комментарий продавца
Щиро дякуємо за відгук! Завжди раді, коли наші клієнти задоволені своїм замовленням. З повагою, Ваші 4shoes.net
Анна Л.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуэмо за замовлення. Завжді раді надатинужні поради покупцеві. Бажаємо гарного настрою та нескінченного задоволення. З повагою 4shoes.net
Щиро дякуємо за відгук! Завжди раді, коли наші клієнти задоволені своїм замовленням. З повагою, Ваші 4shoes.net
Щиро дякуємо за відгук! Завжди раді, коли наші клієнти задоволені своїм замовленням. З повагою, Ваші 4shoes.net
Дуже задоволена товаром і обслуговуванням. Рекомендую.
Щиро дякуємо за відгук! Завжди раді, коли наші клієнти задоволені своїм замовленням. З повагою, Ваші 4shoes.net
Спасибо большое! Босоножки отличные! С Вами очень приятно делать покупки!!! Рекомендую!
Щиро дякуємо за відгук! Завжди раді, коли наші клієнти задоволені своїм замовленням. З повагою, Ваші 4shoes.net
Незважаючи на те, що замовлення робила, майже, опівночі, зі мною одразу ж зв'язалися і відповіли на всі мої запитання (значить, цінують клієнтів😊). Замовлення відправили вже після сходу сонця ☀️. Товар належної якості. Доставку мені подарували 😍, за що окреме спасибі! Продавця однозначно рекомендую до співпраці.
Щиро дякуємо за відгук! Завжди раді, коли наші клієнти задоволені своїм замовленням. З повагою, Ваші 4shoes.net
Приємне спілкування,швидко відправили і доставили,балетки просто супер.Дуже дякую🇺🇦
Щиро дякуємо за відгук! Завжди раді, коли наші клієнти задоволені своїм замовленням. З повагою, Ваші 4shoes.net
все отлично..., лаконично, качественно , приятно. Спасибо.
Щиро дякуємо за відгук! Завжди раді, коли наші клієнти задоволені своїм замовленням. З повагою, Ваші 4shoes.net
Добрий день! Замовляла біленькі мокасини 40 розміру. Підійшли на стопу 26см ідеально. Виглядають гарно. Ціна дорогувато, але на мій розмір важко піймати щось дешевше. Це вже третє моє замовлення. Магазин рекомендую.Дякую менеджермам за роботу!
Щиро дякуємо за відгук! Завжди раді, коли наші клієнти задоволені своїм замовленням. З повагою, Ваші 4shoes.net
Быстро связались, быстро отправили, качество товара отличное. Спасибо!
Щиро дякуємо за відгук! Завжди раді, коли наші клієнти задоволені своїм замовленням. З повагою, Ваші 4shoes.net
Дякуэмо за замовлення.
Завжді раді надатинужні поради покупцеві.
Бажаємо гарного настрою та нескінченного задоволення.
З повагою 4shoes.net