Отзывы о компании Интернет-магазин женской обуви https://4shoes.net/
Олена Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Раді що вам все підійшло. Носіть у задоволення. Чекаємо за новою колекцією. Дякуємо, що обираєте 4shoes Чекаємо на тебе за новою колекцією
Светлана С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Раді що вам все підійшло. Носіть у задоволення. Чекаємо за новою колекцією. Дякуємо, що обираєте 4shoes Чекаємо на тебе за новою колекцією
Марія Ш.
Отлично
продавець чудовий,чуйний на місці,вміє запропонувати,і макасіни класні,я дуже задоволена,а продавця всім рекомендую ❤💖❤
Комментарий продавца
Раді що вам все підійшло. Носіть у задоволення. Чекаємо за новою колекцією. Дякуємо, що обираєте 4shoes Чекаємо на тебе за новою колекцією
Наталя З.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Супер
Комментарий продавца
Раді що вам все підійшло. Носіть у задоволення. Чекаємо за новою колекцією. Дякуємо, що обираєте 4shoes Чекаємо на тебе за новою колекцією
Наталія С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Раді що вам все підійшло. Носіть у задоволення. Чекаємо за новою колекцією. Дякуємо, що обираєте 4shoes Чекаємо на тебе за новою колекцією
Ірина В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Раді що вам все підійшло. Носіть у задоволення. Чекаємо за новою колекцією. Дякуємо, що обираєте 4shoes Чекаємо на тебе за новою колекцією.
Любовь К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Що до швидкості та якості оформлення замовлення претензій не маю. Замовлення пройшло всі етапи формування: обговорення, побажання, відправлення. Продавець вічливий, відповідальний. Замовленням задоволена. Дякую продавцю за швидкість оформлення замовлення. Рекомендую продавця всім кто хоче получити задоволення від покупки.
Комментарий продавца
Раді що вам все підійшло. Носіть у задоволення. Чекаємо за новою колекцією. Дякуємо, що обираєте 4shoes Чекаємо на тебе за новою колекцією.
Татьяна К.
Отлично
Щиро дякую за ввічливе відношення, гарне обслуговування. Товар швидко відправили, а саме головне сабо як шите для моїх ніг
Комментарий продавца
Раді що вам все підійшло. Носіть у задоволення. Чекаємо за новою колекцією. Дякуємо, що обираєте 4shoes Чекаємо на тебе за новою колекцією.
Наталья В.
Отлично
Комментарий продавца
Раді що вам все підійшло. Носіть у задоволення. Чекаємо за новою колекцією. Дякуємо, що обираєте 4shoes Чекаємо на тебе за новою колекцією.
Татьяна Г.
Отлично
Комментарий продавца
Раді що вам все підійшло. Носіть у задоволення. Чекаємо за новою колекцією. Дякуємо, що обираєте 4shoes Чекаємо на тебе за новою колекцією.
Раді що вам все підійшло.
Носіть у задоволення.
Чекаємо за новою колекцією.
Дякуємо, що обираєте 4shoes
Чекаємо на тебе за новою колекцією
Раді що вам все підійшло.
Носіть у задоволення.
Чекаємо за новою колекцією.
Дякуємо, що обираєте 4shoes
Чекаємо на тебе за новою колекцією
продавець чудовий,чуйний на місці,вміє запропонувати,і макасіни класні,я дуже задоволена,а продавця всім рекомендую ❤💖❤
Раді що вам все підійшло.
Носіть у задоволення.
Чекаємо за новою колекцією.
Дякуємо, що обираєте 4shoes
Чекаємо на тебе за новою колекцією
Супер
Раді що вам все підійшло.
Носіть у задоволення.
Чекаємо за новою колекцією.
Дякуємо, що обираєте 4shoes
Чекаємо на тебе за новою колекцією
Раді що вам все підійшло.
Носіть у задоволення.
Чекаємо за новою колекцією.
Дякуємо, що обираєте 4shoes
Чекаємо на тебе за новою колекцією
Раді що вам все підійшло.
Носіть у задоволення.
Чекаємо за новою колекцією.
Дякуємо, що обираєте 4shoes
Чекаємо на тебе за новою колекцією.
Що до швидкості та якості оформлення замовлення претензій не маю. Замовлення пройшло всі етапи формування: обговорення, побажання, відправлення. Продавець вічливий, відповідальний. Замовленням задоволена. Дякую продавцю за швидкість оформлення замовлення. Рекомендую продавця всім кто хоче получити задоволення від покупки.
Раді що вам все підійшло.
Носіть у задоволення.
Чекаємо за новою колекцією.
Дякуємо, що обираєте 4shoes
Чекаємо на тебе за новою колекцією.
Щиро дякую за ввічливе відношення, гарне обслуговування. Товар швидко відправили, а саме головне сабо як шите для моїх ніг
Раді що вам все підійшло.
Носіть у задоволення.
Чекаємо за новою колекцією.
Дякуємо, що обираєте 4shoes
Чекаємо на тебе за новою колекцією.
Раді що вам все підійшло.
Носіть у задоволення.
Чекаємо за новою колекцією.
Дякуємо, що обираєте 4shoes
Чекаємо на тебе за новою колекцією.
Раді що вам все підійшло.
Носіть у задоволення.
Чекаємо за новою колекцією.
Дякуємо, що обираєте 4shoes
Чекаємо на тебе за новою колекцією.